Geen activiteiten
Bestuur Netwerk Hageland-Leuven

Contact: Hageland-Leuven@nvkvv.be

Voorzitter

Patricia Decoster, Wezemaal
patriciadecoster@msn.com

Secretaris

Anita Wassink, Leuven
anita.wassink@hotmail.com

Proost

Guido Smets, Bierbeek
guido.smets@skynet.be

Penningmeester

Kizzy Clinckx, Tielt-Winge
kizzy.clinckx@vl-brabant.wgk.be

Afgevaardigde Erefonds

Zr. Amandina, Leuven

Bestuursleden

Karine Philippaerts, Leuven 
karine.philippaerts@uz.kuleuven.ac.be

Yvonne Foblets, Goetsenhoven
yvonne.foblets@telenet.be

Geef uw Gebruikersnaam en Paswoord.
Gebruikersnaam
Paswoord
Blijf ingelogd
Paswoord vergeten?
Verpleegkundige - Dienst neurologie
UZ Leuven Campus Gasthuisberg
Hoofdverpleegkundige K-Delta (M/V), doelgroep kinderen/jongeren
Medisch Centrum St.-Jozef - Bilzen
Verpleegkundige of technoloog medische beeldvorming (M/V)
OLV Ziekenhuis - Campus Aalst, Asse of Ninove
Verpleegkundige of technoloog medische beeldvorming (M/V)
OLV Ziekenhuis - Campus Aalst, Asse of Ninove
Hoofdverpleegkundige (m/v)
Kliniek Sint-Jan