Geen activiteiten
Bestuur Netwerk Hageland-Leuven

Contact: Hageland-Leuven@nvkvv.be

Voorzitter

Patricia Decoster, Wezemaal
patriciadecoster@msn.com

Secretaris

Anita Wassink, Leuven
anita.wassink@hotmail.com

Proost

Guido Smets, Bierbeek
guido.smets@skynet.be

Penningmeester

Kizzy Clinckx, Tielt-Winge
kizzy.clinckx@vl-brabant.wgk.be

Afgevaardigde Erefonds

Zr. Amandina, Leuven

Bestuursleden

Karine Philippaerts, Leuven 
karine.philippaerts@uz.kuleuven.ac.be

Yvonne Foblets, Goetsenhoven
yvonne.foblets@telenet.be

Geef uw Gebruikersnaam en Paswoord.
Gebruikersnaam
Paswoord
Blijf ingelogd
Paswoord vergeten?
Verpleegkundigen - Technologen medische beeldvorming - Radiotherapie - Oncologie
UZ Leuven - Campus Gasthuisberg
Vacature Verpleegkundige
Departement Ouderenzorg - Zorg Leuven
Hoofdverpleegkundige Woonzorgcentrum (m/v)
Sociaal Huis Mechelen
Nosologist codeur doodsoorzaken
Zorg en Gezondheid - Vlaamse Overheid
Hoofdverpleegkundige
Ziekenhuis Oost- Limburg - ZOL