je bent hier:
NVKVV Netwerken Limburg
Bestuur Netwerk Limburg

Contact: Limburg@nvkvv.be

Voorzitter

Greta Jacobs, Genk
jacobs.greta1@telenet.be

- Hasselt-St.Truiden: jacobs.greta1@telenet.be
- Bree: marijkeslenders@hotmail.com
- Genk: ilse.gorissen@limburg.wgk.be

Penningmeester

Liliane Hilven, Hasselt
lhilven@hotmail.com


Secretaris

Marijke Slenders
marijkeslenders@hotmail.com

Chris Van Eyken, Hasselt
Chris.vaneyken@jessazh.be

Beheerder

Ilse Gorissen, Munsterbilzen
Ilse.Gorissen@limburg.wgk.be

Luc Vangorp
luc.vangorp@khlim.be

Zr. Kristin Ramaekers, Genk

Chris Claes,
Chris.claes@sfz.be


Kristin.mariejose@gmail.com

Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geef uw Gebruikersnaam en Paswoord.
Gebruikersnaam
Paswoord
Blijf ingelogd
Paswoord vergeten?
Vacature Verpleegkundigen
DVC Sint-Jozef - Antwerpen
Hoofdverpleegkundige (m/v)
Het Wit-Gele-Kruis Vlaams-Brabant
Stafmedewerker Verpleegkunde
NVKVV vzw - Brussel
Hoofdverpleegkundige (m/v)
Wit-Gele Kruis Vlaams-Brabant vzw - Afdeling Liedekerke
Pediatrisch Verpleegkundige (m/v)
Inkendaal Revalidatieziekenhuis